Aktualności
Szkolne NEWSY

Jeśli masz dodatkowe pytania to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Napisz do nas!

W naszej szkole możesz wybrać naukę w technikum lub liceum. Dzisiaj kilka słów o szkole technicznej!

 

Pogoda dopisuje, więc kolejne lekcje w terenie. Jak widać cały czas się uczymy. Instruktorzy z 124 Batalionu Lekkiej Piechoty w Śremie, w ramach zajęć z programu Oddziału Przygotowania Wojskowego utrwalili BLOS, wyjaśnili zagadnienia dotyczące ugrupowań, szyków, działania w parach, usuwania zacięć i wymiany magazynków.

W ramach zajęć profilowych nasi uczniowie zapoznali się z obsługą i działaniem sprzętu gaśniczego będącego na wyposażeniu budynków i pojazdów. Zajęcia poprowadził mł. kapitan Tomasz Kuliński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie.

Już niedługo DRZWI OTWARTE | 24 maja 2024 roku | START o godzinie 16:00. Nie może Cię zabraknąć!

Ósmoklasisto!
Ostatnim profilem, do którego możesz się zapisać jest profil strażacki.
Już niedługo kolejna dawka informacji.

Ósmoklasisto!
Kolejnym profilem, który możesz wybrać dołączając do naszej szkolnej społeczności jest profil służby więziennej.

Ósmoklasisto!
W tym tygodniu zapoznasz się z naszymi profilami. Na początek profil wojskowy:

Przed Wami najważniejsze dni. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Opuściliście mury naszej szkoły i zapisaliście się na kartach historii gnieźnieńskiej mundurówki. Czas pożegnań jest momentem pełnym wzruszeń, ale i wspaniałych wspomnień, których nie zabrakło w trakcie piątkowego przedpołudnia.
Wielkie podziękowania kierujemy na ręce Waszych rodziców, którzy wiele razy pomagali nam w działaniach pedagogicznych oraz wychowywaniu naszej młodzieży. Dziękujemy również za pyszny poczęstunek.
Wszystkim Wam życzymy powodzenia w życiu osobistym oraz na zbliżającym się egzaminie maturalnym.

Instruktorzy z 124 Batalionu Lekkiej Piechoty w Śremie,
w ramach programu Oddziału Przygotowania Wojskowego przeprowadzili zajęcia związane
z przeznaczeniem i wykorzystaniem indywidualnego pakietu medycznego.
Teoria poparta praktyką przyniesie chyba pozytywne efekty. Busole i mapy też mają coraz mniej tajemnic. Zobaczymy jak to wszystko wypadnie w terenie.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć procesy związane z planowaniem i produkcją aut dostawczych firmy Volkswagen.

Zawodniczka Michalina Barciszewska zajęła IV miejsce w mistrzostwach Polski U20 i jest to historyczny występ gnieźnianki w tej dyscyplinie. Do brązu zabrakło tylko, lub aż – 4 kg. Wynik dwuboju: 110kg.

Ósmoklasisto i Rodzicu!
Zastanawiacie się co dalej po szkole podstawowej?
Na początek dołącz do naszego grona i OBSERWUJ nasz profil, na którym będziemy przedstawiać KULISY NASZEJ SZKOŁY i ofertę edukacyjną na rok 2024/2025!
Rekrutacja ruszy 20 maja 2024 roku, dlatego do tego czasu zastanów się, który  mundur oraz wiedza ogólna (liceum) czy logistyka (technikum) są TOBIE bliższe! My spróbujemy Cię do tego przekonać!
Znajdziesz nas również na Instagram:
www.instagram.com/mundurowka_gniezno

Nie zwlekaj! Dołącz do nas! Masz pytania? Napisz!

Międzynarodowy Dzień Logistyki w bardzo ciekawy sposób spędziła 1 klasa naszego technikum.
Mieli oni okazję odwiedzić i zapoznać się z działalnością dobrze nam znanej firmy produkcyjnej VELUX. Przedstawiciele fabryki zapoznali naszych uczniów z historią firmy oraz działaniem poszczególnych jej oddziałów. Poruszono zagadnienia związane z planowaniem produkcji, dystrubcją towaru oraz obsługą klienta.

15 kwietnia uznawany jest za MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LOGISTYKI
Został on ustanowiony by uczcić ważną rolę, jaką branża logistyczna odgrywa zarówno w naszych krajowych, jak i globalnych gospodarkach. Praca logistyka opiera się na skutecznym zarządzaniu, planowaniu i kontrolowaniu sprawnego przepływu towarów.

Zapraszamy do obserwowania naszej strony, na której będą zamieszczane informacje o tegorocznym naborze i ofercie edukacyjnej.
Dołącz do nas! Zapraszamy!

WIRTUALNA STRZELNICA w Szkoły Mundurowe w Gnieźnie Zakładu Doskonalenia Zawodowego
Tym razem w ramach zajęć profilowych uczniowie klas czwartych mogli skorzystać z mobilnej strzelnicy.

Ponownie udało nam się uzyskać dofinansowanie do projektu Erasmus 2024!
Jest to duży sukces dla Szkoły!
Tytuł projektu to Międzynarodowa mobilność fundamentem do europejskiej kariery zawodowej dla Szkoły Technicznej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Gnieźnie.

Nareszcie zrobiło się ciepło i można już wyjść z murów szkoły. Tym razem zajęcia realizowane w ramach programu Oddziału Przygotowania Wojskowego dotyczyły działania w terenie. Ugrupowania, szyki, sektory obserwacji przybliżył instruktor z 124 Batalionu Lekkiej Piechoty w Śremie. Atrapy „kałachów” pozwoliły utrwalić zagadnienia związane z BLOS.

Klasy czwarte uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Akademia Młodego Logistyka organizowanym przez Wyższą Szkołę Logistyki - WSL w Poznaniu.
Jest to seria wykładów on-line, które mają rozwijać wiedzę i umiejętności związane z logistyką, transportem oraz spedycją.

Serdeczne gratulacje dla Eryka Sztymy z klasy 3a, który otrzymał stypendium sportowe starosty Gnieźnieńskiego.
Życzymy dalszych sukcesów sportowych

Uczniowie Mundurówki w ramach zajęć profilowych spotkali się z osadzonymi oraz pracownikiem Zakładu Karnego w Gębarzewie.
"Wystarczy ułamek sekundy, aby zniszczyć całe życie…"

21 marca!
Dzień wiosny!
W mundurówce będzie się działo.

Nasz uczeń Hubert Sobkowiak z klasy 2A zajął
3 miejsce w biegu „Tropem Wilczym” w Modliszewku.
Serdecznie gratulujemy!