Drodzy uczniowie i szanowni nauczyciele.
Jak co roku nasza szkoła dołączyła do rywalizacji Rowerowa Stolica Polski. Kręcimy kilometry dla naszej szkoły, a tym samym dla Gniezna. Jeździcie codziennie rowerami do szkoły, na zakupy czy też dla relaksu i sportu. Wystarczy, że wgracie w swój telefon aplikację Aktywne Miasta i przyłączycie się do naszej szkolnej drużyny. Każdy przejechany kilometr się liczy i przeliczany jest na punkty, dla szkoły i miasta. Rywalizacja kończy się 30.06.2026, a więc na początku wakacji można dla relaksu przejechać trochę kilometrów.
Do zobaczenia na trasie.
